Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania za pomoc rodzinie, która utknęła z chorym dzieckiem w korku

Data publikacji 22.06.2021

Do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wpłynęły podziękowania od rodziców trzymiesięcznej dziewczynki. Policjanci używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych umożliwili mieszkańcom Janowa Lubelskiego bezpieczny przejazd przez korek powstały w wyniku wypadku drogowego. Rodzina wracała z dzieckiem ze szpitala. Liczyła się każda chwila, ponieważ dziewczynka wymagała pilnego podania leku.

11 czerwca br. na drodze ekspresowej S-17 doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego całkowicie wstrzymany był ruch w kierunku Lublina. Powstał duży zator. W związku ze zdarzeniem z dyżurnym Komisariatu Policji w Niemcach skontaktowała się kobieta stojąca w korku. Mieszkanka Janowa Lubelskiego poinformowała, że wraca z Centrum Zdrowia Dziecka z malutkim dzieckiem, które wymaga pilnego podania leku.

Policjanci Zespołu Patrolowo - Interwencyjnego, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia, ruszyli na wskazany przez zgłaszającą odcinek drogi. Funkcjonariusze używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych umożliwili bezpieczny przejazd w kierunku Lublina.

W związku z tym zdarzeniem do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wpłynęły podziękowania od rodziców trzymiesięcznej dziewczynki. Mieszkańcy Janowa Lubelskiego zwracają uwagę na natychmiastową pomoc jaka została im udzielona.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony