Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant szczecińskiej drogówki na podium Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym

Data publikacji 24.06.2021

W miniony weekend policjanci z całej Polski brali udział w Mistrzostwach Polski Policjantów w tenisie stołowym w miejscowości Lubartów-Firlej, w województwie lubelskim. Jednym z policjantów, którzy reprezentowali garnizon zachodniopomorskiej Policji, był funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie sierż. szt. Przemysław Andrzejewski.

Policjant szczecińskiej drogówki po trudnych i wyczerpujących eliminacjach w systemie pucharowym pokonał wielu liczących się graczy. Swoją doskonałą grą wprowadzał w zachwyt wszystkich uczestników turnieju. Sierż. szt. Przemysław Andrzejewski zakończył turniej z tytułem Wicemistrza Polski Policjantów w tenisie stołowym w kategorii „40+”.

Przemysławowi życzymy wszystkiego najlepszego i gratulujemy znakomitego wyniku, jaki osiągnął w turnieju i życzymy wieku kolejnych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

(KWP w Szczecinie / mw)

  • dwóch mężczyzn i kobieta w strojach sportowych na tle baneru Mistrzostwa Polski Policjantów w Tenisie Stołowym
    133-102862
  • dwóch mężczyzn i kobieta - mężczyzna po lewej trzyma w dłoni kartonik, kobieta i mężczyzna po prawej trzymają w dłoniach puchary. Cala trójka pozuje na tle baneru związków zawodowych policjantów województwa lubelskiego
    133-102864
  • mężczyzna w stroju sportowym otrzymuje od mężczyzny w garniturze puchar
    133-102865
Powrót na górę strony