Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania od mieszkanki dla policjanta za odnalezienie kosztownego aparatu słuchowego

Data publikacji 08.07.2021

"Wisiała nad nami wizja kolejnego kilkutysięcznego wydatku na zakup nowego aparatu. Tymczasem aparat znalazł Pan Kamil Kempa - funkcjonariusz Policji w Sycowie" to fragment e-maila jaki wpłynął od mieszkanki powiatu oleśnickiego, która chciała w ten sposób podziękować za aktywne i skuteczne działania policjanta, który ustalił i odnalazł właściciela zagubionego aparatu słuchowego.

Na policyjną skrzynkę wpłynęły podziękowania od mieszkanki powiatu oleśnickiego dla policjanta z Komisariatu Policji w Sycowie za zaangażowanie w rozwiązanie pewnej zagadki... Cała historia toczyła się wokół zagubionego aparatu słuchowego, który należał do męża kobiety. Jak pisze autorka podziękowań: "Ponieważ nie wiedział gdzie go zgubił szukaliśmy wszędzie, bezskutecznie. Wisiała nad nami wizja kolejnego kilkutysięcznego wydatku na zakup nowego aparatu".

Urządzenie znalazł policjant z komisariatu w Sycowie - młodszy aspirant Kamil Kempa, który na co dzień pełni służbę jako przewodnik psa służbowego. Funkcjonariusz, jak pisze szczęśliwa z odnalezienia aparatu męża mieszkanka powiatu oleśnickiego, działał "wykazując ogromne zaangażowanie i kreatywność w rozwiązanie zagadki jak odnaleźć właściciela aparatu słuchowego", a następnie skontaktował się z nim i przekazał mu urządzenie.

Te kilka miłych zdań doceniających aktywność i zaangażowanie policjanta w odnalezienie osoby, która zagubiła kosztowne urządzenie medyczne, z pewnością jest niezwykle cennych i motywujących do dalszej oddanej służby.

(KWP we Wrocławiu / kp)

Powrót na górę strony