Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Młodość nie zwalnia z myślenia

Data publikacji 20.06.2022

Wakacje to czas radości i beztroski. Większość z nas chce spędzić je tak, żeby mieć piękne wspomnienia. Planujemy wypoczynek w różnych częściach kraju i świata. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku rozpoczyna kampanię „Młodość nie zwalnia z myślenia” od spotu, który ma być przestrogą dla nierozważnych i bezmyślnych zachowań nad wodą.

Każdy z nas ma swój plan na spędzanie czasu wolnego podczas urlopu. Jedni udają się na zorganizowane wyjazdy wakacyjne, inni spontanicznie realizują swoje pomysły. Należy jednak zawsze pamiętać o bezpieczeństwie i rozwadze. Najważniejsze żeby czas odpoczynku i zabawy nie zamienił się w zdarzenie z tragicznym skutkiem. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi realizują kampanię „Bezpieczne wakacje”, serią materiałów filmowych ze specjalnym przesłaniem.

Piękna pogoda i upały zachęcają do tego, żeby korzystać z kąpieli wodnych i słonecznych, jednak wielokrotnie są to zachowania nieodpowiedzialne, a spożywany przy tej okazji alkohol, ma często tragiczne skutki. Młodość nie zwalnia z myślenia, daj sobie szansę, przeżyj!

 

Nagranie audio Mlodos___nie_zwalnia_z_myslenia_-_utoniecia_1.mp3

Pobierz plik Mlodos___nie_zwalnia_z_myslenia_-_utoniecia_1.mp3 (format mp3 - rozmiar 3.4 MB)

Powrót na górę strony