Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Biegi terenowe pasją dzielnicowego

Data publikacji 13.07.2021

Mł.asp. Łukasz Świętosławski wywalczył II miejsce w zawodach Armagedon Active w Iławie. Wynik, który osiągnął był sprawdzianem i rozgrzewką przed kolejnymi rywalizacjami, w których planuje wziąć udział. Policjant realizuje swoje sportowe pasje, a na co dzień pełni służbę w Posterunku Policji w Gardei, gdzie pełni funkcję dzielnicowego.

Policjanci każdego dnia podczas służby zmagają się z różnymi sytuacjami, interwencjami, podczas których muszą wykazywać się siłą i dużą sprawnością fizyczną. Pomagają temu treningi, siłownia i bieganie - nieodłączne elementy dnia powszedniego policyjnych sportowców. Gdy mł.asp. Łukasz Świętosławski dowiedział się o organizowanym w Iławie biegu z przeszkodami, postanowił również tam spróbować sił i umiejętności.

Mł.asp. Łukasz Świętosławski jest policjantem od 11 lat . Na co dzień pełni służbę jako dzielnicowy na terenie gminy Gardeja. Funkcjonariusz brał udział w wielu tego typu biegach terenowych z przeszkodami m.in. Runmageddon, Terenowa Masakra, Adrenalina Rush, Twarda Sztuka, Biegun OCR, Formoza Chalange. Od sześciu lat trenuje bieganie, a jego udział w ekstremalnym biegu urozmaiconym przeszkodami, które należy pokonać, wykorzystując konkretne umiejętności fizyczne zakończył się zdobyciem pucharu w swojej kategorii.

Zajęcie II miejsca w zawodach, które odbyły się 10 lipca br., zwiększyło jego apetyt na kolejne starcia w sportowej rywalizacji, które mundurowy już planuje m.in. Bieg Morskiego Komandosa, Vikingsrun, Bieg Wilczym Tropem, Bieg Twardego Rybaka, Biegun OCR.

(KWP w Gdańsku / mw)

  • trzymany w dłoni puchar za zajęcie II miejsca w zawodach Armagedon Active, które odbyły się 10 lipca br w Iławie.
  • dwaj zawodnicy na podium, jeden z trzyma w dłoni puchar, drugiemu mężczyzna w pomarańczowej koszulce wręcza trofeum. Z boku widoczny jest mężczyzna, który filmuje wydarzenie trzymana w ręce kamerą.
Powrót na górę strony