Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów z Makowa Podhalańskiego

Data publikacji 21.07.2021

Trzech funkcjonariuszy z makowskiego komisariatu Policji otrzymało podziękowania od kierownictwa Banku Spółdzielczego w Jordanowie za szybkie i zdecydowane działania,dzięki którym wzniecony w placówce ogień został szybko ugaszony.

Przypomnijmy: w nocy 25 czerwca 2021 r. doszło do włamania do placówki Banku Spółdzielczego w Zawoi. Policjanci skierowani na miejsce zastali we wnętrzu budynku pożar. Natychmiast rozpoczęli gaszenie ognia, dzięki czemu nie doszło do większych strat w mieniu własności banku.

W poniedziałek tj.19 lipca br., Prezes Banku Spółdzielczego w Jordanowie Agnieszka Mroszczak  i Wiceprezes banku ds. Handlowych Halina Trzop, osobiście podziękowały trzem funkcjonariuszom z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim. Podziękowania w obecności Komendanta Powiatowego Policji insp. Dariusza Drobnego oraz Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim kom. Piotra Lenarta otrzymał interweniujący na miejscu patrol tj. sierż. szt. Szymon Stokłosa – dzielnicowy Zawoi i post. Szymon Stalmach – funkcjonariusz z zespołu patrolowo-interwencyjnego. Podziękowania otrzymał również policjant pełniący tej nocy służbę dyżurnego Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim tj. sierż. Szymon Lenart - funkcjonariusz z Zespołu patrolowo-interwencyjnego.

(KWP w Krakowie / mw)

  • policjant Szymon Stalmach odbierający podziękowania od przedstawicielek banku
  • nagrodzeni policjanci stojący z podziękowaniami w obecności przedstawicielek banku oraz komendantów
  • policjant Szymon Lenart odbierający podziękowania od przedstawicielek banku
  • policjant Szymon Stokłosa odbierający podziękowanie od przedstawicielek banku
  • rozłożone podziękowania dla policjantów
Powrót na górę strony