Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania od rodziny odnalezionego 92-latka

Komendant Powiatowy Policji w Węgrowie otrzymał pisemne podziękowania od rodziny zaginionego mężczyzny. 92-latek po kilkunastu godzinach od wyjścia z domu został odnaleziony.

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Węgrowie mł.insp. Zbigniewa Zięciny wpłynęły podziękowania dla policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie oraz Komisariatu Policji w Łochowie od rodziny 92-latka zaginionego pod koniec lipca br. :

„…Od samego początku zgłoszenie zaginięcia zostało potraktowane bardzo poważnie…Mimo trudnych warunków pogodowych: upału i zbliżającej się burzy wszystkie osoby uczestniczące w poszukiwaniach wykazywały się empatią i aktywnie uczestniczyły w akcji. Taka postawa powinna być wzorem do naśladowania dla przyszłych pokoleń…”.

Poszukiwania zakończyły się dobrze. Mężczyzna po kilkunastu godzinach od wyjścia z domu został odnaleziony. Dziękujemy za słowa uznania, które dają nam poczucie spełnienia oraz dobrze wykonanej służby na rzecz mieszkańców powiatu węgrowskiego.

Dziękujemy również wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania pana Stefana. Taka postawa mieszkańców to dowód na to, że w chwilach zagrożenia życia ludzkiego nikt nie zostaje sam.

(KWP w Radomiu  mw)

Powrót na górę strony