Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów za pomoc

Data publikacji 31.08.2021

„(…) składam serdeczne podziękowania Panom Policjantom z Komisariatu Policji w Pilźnie, za szybką i skuteczną reakcję w odzyskaniu bagażu z gotówką i dokumentami" - takimi słowami mieszkaniec powiatu leskiego podziękował funkcjonariuszom. Wdzięczność za zaangażowanie w odnalezienie plecaków podróżnych, pozostawionych na terenie Pilzna, mężczyzna wyraził w mailu, który trafił do Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy.

21 sierpnia br. około godz. 21.30, policjanci interweniowali w związku z pozostawionym bagażem. Do dyżurnego Policji w Dębicy zadzwonił 24-letni mieszkaniec powiatu leskiego. Mężczyzna wyjaśnił, że wracając z zagranicy, na Rynku w Pilźnie, przez swoją nieuwagę, zostawił dwa plecaki, w których znajdowały się dokumenty oraz pieniądze. 24-latek dopiero w domu zorientował się, że nie ma części bagażu, wtedy natychmiast poprosił policjantów o pomoc w jego odnalezieniu. We wskazany przez mężczyznę rejon skierowani zostali funkcjonariusze z komisariatu w Pilźnie. Policjanci znaleźli opisane przez 24-latka bagaże. Plecaki zostały zabezpieczone, a następnie przekazane właścicielowi.   

Swoją wdzięczność za zaangażowanie policjantów, ich pomoc oraz skuteczność w działaniu, mieszkaniec Baligrodu wyraził w mailu, który przesłał do Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy.

„(…) składam serdeczne podziękowania Panom Policjantom z Komisariatu Policji w Pilźnie za szybką i skuteczną reakcję w odzyskaniu bagażu z gotówką i dokumentami. W dniu 21 sierpnia, wracając z Niemiec przez swoją nieuwagę zostawiłem bagaż na Rynku w Pilźnie. Po przyjeździe do domu (40 km drogi) zorientowałem się, że nie mam części bagażu. Ze względu na niebezpieczeństwo kradzieży plecaków, zwróciłem się o pomoc do Komendy Powiatowej Policji w Dębicy…”.

(KWP w Rzeszowie/ mw)

Powrót na górę strony