Aktualności

#JestAkcja z policyjnymi tapetami

Data publikacji 03.09.2021

Uwaga, uwaga! Już są! Najnowsze zestawy policyjnych tapet tym razem poświęcone są 45-leciu Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznemu Policji „BOA”. A ponieważ każdemu podoba się coś innego, przygotowaliśmy aż 6 różnych pakietów. W każdym takim zestawie znajdziecie wersję przygotowaną na ekran: komputera, tabletu oraz na telefon komórkowy.

Loga partnerów #JestAkcja: PKN ORLEN, NSZZ Policjantów, Policja i vr360

Nasze tapety znajdziecie poniżej albo:

 • na naszej stronie internetowej – baner Tapety policyjne do pobrania – tam również dostępne są tapety stworzone z okazji 90. rocznicy policyjnego lotnictwa;  
 • na naszym profilu na Instagramie (@policja_kgp) w zakładce wyróżnione – tu znajdziecie wersję na telefony komórkowe
 • na naszym profilu na Facebooku (@policjaPL)

Tapety tworzone są w ramach prowadzonej od ponad roku kampanii #JestAkcja, która ma za zadanie m.in. pokazać, jak nowoczesną formacją jesteśmy oraz zachęcić do wstępowania w nasze szeregi.

Mamy nadzieję, że nasz najnowszy zestaw tapet przypadnie Wam do gustu równie mocno jak tapety przygotowane z okazji 90. rocznicy lotnictwa policyjnego. Zapraszamy do #JestAkcja

https://policja.pl/pol/aktualnosci/201587,JestAkcja-z-policyjnymi-tapetami.html

 • Tapeta przedstawiająca pięciu policyjnych kontrterrorystów w szyku bojowym nad którymi widoczny jest śmigłowiec prezentowana na telefonie, tablecie i laptopie.
  tapeta - wzór 1
 • Tapeta przedstawiająca sześciu policyjnych kontrterrorystów desantujących się ze śmigłowca na linie prezentowana na telefonie, tablecie i laptopie.
  tapeta - wzór 2
 • Tapeta przedstawiająca policyjnego kontrterrorystę opadającego na spadochronie widocznego na tle nieba prezentowana na telefonie, tablecie i laptopie.
  tapeta - wzór 3
 • Tapeta przedstawiająca policyjnych kontrterrorystów na łodzi, w tle zarys statku, prezentowana na telefonie, tablecie i laptopie.
  tapeta - wzór 4
 • Tapeta przedstawiająca policyjnych kontrterrorystów płynących łodzią prezentowana na telefonie, tablecie i laptopie.
  tapeta - wzór 5
 • Tapeta przedstawiająca policyjnego kontrterrorystę strzelającego z broni służbowej prezentowana na telefonie, tablecie i laptopie.
  tapeta - wzór 6
Powrót na górę strony