Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

III Edycja Biegu Służb Mundurowych - wygrała policjantka z Przysuchy

Data publikacji 14.09.2021

Na terenie obiektu turystycznego „Skałki” w Nadleśnictwie Przysucha odbyła się w sobotę III edycja Biegu Służb Mundurowych. Na starcie stanęło 32 zawodników. Zmierzyli się oni na 8-kilometrowej trasie. W kategorii kobiet ze zwycięstwa cieszyła się sierż. szt. Dominika Zawadzka z przysuskiej Policji.

Rywalizację mężczyzn wygrał Patryk Stypułkowski reprezentujący 7 Batalion Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim. Drugie miejsce na mecie zajął Michał Kołomański z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach. Na trzecim miejscu uplasował się Piotr Wijata z 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej w Radomiu.

Oprócz biegania na uczestników i kibiców czekało wiele atrakcji. Dla najmłodszych zostało przygotowane stoisko edukacyjne z licznymi grami i zabawami dydaktycznymi oraz ciekawostkami przyrodniczymi. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz ptaków drapieżnych, gry i zabawy prowadzone przez harcerzy. Przygotowane przez służby stoiska promocyjne, przybliżyły rodzaj i charakter pracy poszczególnych formacji. Policjanci promowali służbę w Policji, zachęcając przybyłych do wstąpienia w policyjne szeregi.

Wszyscy uczestnicy biegu zasłużyli na podziw i gratulacje.

(KWP w Radomiu / mw)

  • kobieta w stroju sportowym z pucharem w ręku, obok stoi mężczyzna w garniturze, z boku znajduje się stolik z pucharami przy którym kuca inny mężczyzna. Tych troje ludzi stoi w namiocie z napisem Nadleśnictwo Przysucha
  • Namiot z napisem Policja. W środku stoi dziecko ubrane w policyjną kamizelkę taktyczną, hełm policyjny, w lewym ręku trzyma policyjną tarczę, w prawym pałkę. Z tyłu widoczny jest  manekin ubrany  w policyjny mundur, a na ścianach namiotu przypięte są ulotki
Powrót na górę strony