Co zawody to podium

Data publikacji 14.09.2021

Kolejny sukces odniósł w zawodach kulturystycznych policjant inowrocławskiej „drogówki” st. post. Mikołaj Śmiałowski. Drugie i trzecie miejsce na podium w dwóch kategoriach sprawiło, że policjant może zaliczyć tegoroczny sezon do bardzo udanych. Gratulujemy!

W dniach (11-12.09) w Warszawie odbyła się druga edycja zawodów Słodkiewicz Classic rozgrywana na Międzynarodowych Targach FIWE EXPO XXI. Organizatorem zawodów była legenda polskiej sceny kulturystycznej Radosław Słodkiewicz. Do zawodów stanęło blisko 200 zawodników najlepszych w kraju.

Wśród nich znalazł się policjant Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu starszy posterunkowy Mikołaj Śmiałowski. Mikołaj w kategorii Men´s Physique debiutantów +182cm wywalczył Drugie Miejsce. W kategorii Men´s Physique seniorów +180cm zajął Miejsce Trzecie. Tegoroczne starty policjant zalicza do bardzo udanych, a medale i puchary, które otrzymał, prezentuje z dumą!

Życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki!