Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Strzelecka policjantka na podium w biegach przełajowych

Data publikacji 27.09.2021

Tegoroczne mistrzostwa w biegu przełajowym, zorganizowanym na znak pamięci o zmarłym na służbie sierż. Grzegorzu Załodze przyciągnęły blisko 360 zawodników. Na starcie zameldowała się również nasza policjantka sierż. sztab. Beata Szatka. Nasza koleżanka pokonała ponad siedmiokilometrową trasę z czasem 35:17, tym samym zdobywając 2 miejsce w kategorii mundurowej kobiet. Serdecznie gratulujemy.

24 września 2021 r., w miejscowości Hutki-Kanki odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Policji w XVIII Biegu Przełajowym im. sierżanta Grzegorza Załogi. Zawody te organizowane są na znak pamięci o policjancie, Grzegorzu Załodze, który w 2003 roku w wyniku postrzału zginął na służbie. Tegoroczne mistrzostwa przyciągnęły blisko 360 uczestników. Na starcie zameldowała się również nasza policjantka. sierż. szt. Beata Szatka. Funkcjonariuszka pokonała dystans ponad 7 km, w ciągu 35 minut i 17 sekund, dzięki czemu zajęła drugie miejsce w kategorii mundurowej kobiet i zdobyła srebrny medal.

Sierż. szt. Beata Szatka od ponad 15 lat pełni służbę w Policji. Na co dzień pracuje w strzeleckim zespole konwojowym, gdzie odpowiada między innymi za doprowadzanie osób podejrzanych na salę sądową. Jednak nie warto przed nią uciekać, ponieważ już od kilku lat pasją policjantki jest bieganie przełajowe. Dzieki determinacji i zaangażowaniu w treningi, nasza koleżanka systematycznie odnosi sukcesy, stając na podium w różnego rodzaju zawodach biegowych na terenie całego kraju.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(KWP w Opolu / mw)

  • Zdjęcie przedstawia srebrny medal oraz dyplom za zajecie 2 miejsca w zawodach
  • Zdjęcie przedstawia podium wraz zawodnikami oraz policjanta wręczającego medal.">
  • Zdjęcie przedstawia zawodników na podium
  • Zdjęcie przedstawia policjantkę, w trakcie biegu przełajowego
  • Zdjęcie przedstawia medal
  • Zdjęcie przedstawia zawodniczki na podium
Powrót na górę strony