Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nagroda „Policjant roku” dla asp. Magdaleny Marszał z wałbrzyskiej komendy

Data publikacji 05.10.2021

Asp. Magdalena Marszał z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu odebrała wczoraj nagrodę „Policjant roku” za osobisty wkład i codzienną pracę na rzecz zapobiegania i przeciwdziałania przestępczości ubezpieczeniowej dla polskiego rynku ubezpieczeń. Nagrodę wręczył Zbigniewa Dorosza przedstawiciel Polskiej Izby Ubezpieczeń. W uroczystości udział wzięli także Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu nadkom. Krzysztof Lewandowski i Zastępca Naczelnika Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą podkom. Monika Rzehulka - Rzepa, którzy pogratulowali wałbrzyskiej funkcjonariuszce skuteczności w działaniu.

Wczoraj, 04.10.2021 r., o 11.00 Zbigniew Dorosz, w imieniu Prezesa Zarządu Polskiej Izby Ubezpieczeń Jana Grzegorza Prądzyńskiego, w gmachu Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wręczył pamiątkową statuetkę „Policjanta roku” oraz list gratulacyjny asp. Magdalenie Marszał i osobiście podziękował naszej funkcjonariuszce za ogromne zaangażowanie w zwalczanie przestępczości ubezpieczeniowej.

W liście gratulacyjnym czytamy między innymi:

„Szanowna Pani Aspirat,

Polska Izba Ubezpieczeń, zrzeszająca wszystkie polskie zakłady ubezpieczeń, przywiązuje szczególną wagę do przeciwdziałania i zapobiegania przestępczości ubezpieczeniowej. Misja, którą Pani wykonuje ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo rynku i ochronę klientów zakładów ubezpieczeń. Prosimy o przyjęcie nagrody ufundowanej przez izbę dla najlepszych policjantów realizujących działania w tym obszarze w garnizonie dolnośląskim. Pragniemy serdecznie podziękować za osobisty wkład i codzienną pracę na rzecz zapobiegania i przeciwdziałania przestępczości ubezpieczeniowej dla polskiego rynku ubezpieczeń.”

Obecni na uroczystości Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu nadkom. Krzysztof Lewandowski i Zastępca Naczelnika Wydziału dw. Z Przestępczością Gospodarczą podkom. Monika Rzehulka- Rzepa przyłączyli się do gratulacji. My również gratulujemy wałbrzyskiej policjantce skuteczności w działaniu i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony