Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sukces płockiego policjanta w zawodach kickboxingu

Data publikacji 12.10.2021

W miniony weekend 55 zawodników wzięło udział w zawodach o Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Light Contakt w Krzeszowicach. Miejsca na podium zajął policjant z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku.

W Krzeszowicach w ubiegły weekend odbył się Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Light Contact. Organizatorem zawodów były: Fundacja im. Rodziny Domańskich i Klub Sportowy C.S.E. SPARTA Krzeszowice.

Zawody zorganizowano na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym oraz sportowym. Do zmagań zgłosiło się 55 zawodników. W mistrzostwach wziął udział także policjant z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku. St.post. Dariusz Krajewski, który wystąpił w złoto-czarnych barwach klubu LKS "Puncher" Płock, gdzie na co dzień trenuje pod okiem trenera Piotra Maślanki. Dariusz zajął 3 miejsce i pierwszy raz startował w Formule Light Contact w kategoria wiekowej – senior.

Serdecznie mu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

(KWP w Radomiu / mw)

  • Trzej mężczyźni stoją na podium na pierwszym, drugim i trzecim miejscu. Każdy z nich ma zawieszony medal na szyi , a w ręku trzyma dyplom
  • Dyplom dla Dariusza Krajewskiego za zajecie III miejsca w zawodach kickboxingu w wadze 74 kg. Na dyplomie leży medal
Powrót na górę strony