Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Grając w piłkę siatkową, zbierali fundusze dla chorej dziewczynki

Data publikacji 25.10.2021

Wczoraj reprezentacja ropczyckich funkcjonariuszy wzięła udział w charytatywnym turnieju piłki siatkowej. Podczas rozgrywek przeprowadzona została zbiórka pieniędzy na leczenie chorej dziewczynki z osiedla Witkowice w Ropczycach. Po zaciętej walce, ropczyccy policjanci zajęli II miejsce.

Ropczyccy mundurowi wzięli udział w charytatywnym turnieju piłki siatkowej drużyn OSP, którego celem była zbiórka pieniędzy na leczenie chorej mieszkanki osiedla Witkowice. Do rozgrywek zgłosiło się kilkanaście drużyn.

Wszystkie mecze przyniosły wiele pozytywnych emocji, a co szczególnie cieszy, rywalizacja odbyła się w duchu „fair play”. Po zaciętej walce, ropczyccy policjanci zajęli II miejsce.

Podczas turnieju została przeprowadzona loteria fantowa, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie małej mieszkanki powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Do rąk policjantów, oprócz pucharu za II miejsce, trafił także voucher na siłownie, który jednogłośną decyzją mundurowych został przekazany na dalszą aukcję charytatywną, by wesprzeć chorą dziewczynkę.

Wygranej drużynie serdecznie gratulujemy, a chorej dziewczynce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

  • Na pierwszym planie widoczne elementy odblaskowe
    Zdj. KPP Ropczyce
  • Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach oraz Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim.
    Zdj. OSP Witkowice
  • Funkcjonariusz ropczyckiej komendy odbierajacy puchar za zajęcie II miejsca w turnieju.
    Zdj. Telewizja Miejska Ropczyce
Powrót na górę strony