Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginiony 76-latek odnaleziony przez policjantów

Data publikacji 02.11.2021

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 76-latka z Puław, którego zaginięcie rodzina zgłosiła w miniony weekend. Mężczyzna wyszedł z domu i ze względu na stan zdrowia nie był w stanie do niego wrócić. Został odnaleziony przez policjantów. Trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

W piątek, 29.10.2021 r., późnym wieczorem, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Puławach otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 76-letniego mieszkańca Puław. Z relacji rodziny zaginionego wynikało, że kilka godzin wcześniej, 76-latek pojechał samochodem na cmentarz do jednej z podpuławskich miejscowości i kontakt z nim się urwał. Starszy pan miał przy sobie telefon komórkowy, ale rozmowa z nim najpierw była utrudniona, a później niemożliwa ze względu na choroby, na które cierpi. Dłuższa przerwa w podawaniu leków mogła spowodować, że mężczyzna zapadnie w śpiączkę. Z tego powodu zaniepokojona rodzina, po bezowocnych poszukiwaniach na własną rękę, zgłosiła się na Policję.

Policjanci natychmiast podjęli czynności zmierzające do odnalezienia 76-latka. Sprawdzono miejsce gdzie pojechał oraz tereny przyległe. Jednocześnie poszukiwania prowadzone były na terenie Puław. Taktyka okazała się skuteczna i na jednej z ulic policjanci z dochodzeniówki wraz ze swoim przełożonym - zastępcą naczelnika wydziału kryminalnengo odnależli 76-latka i jego samochód. Ze względu na stan zdrowia mężczyzna natychmiast trafił do szpitala w Puławach. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony