Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Groził pracownicom punktu dostawcy energii

Data publikacji 05.11.2021

Starszy pan poszedł do salonu jednego z dostawców energii w celu podpisania nowej umowy. Rozmowa nie przebiegła po myśli mieszkańca Chełmna, dlatego wyciągnął przedmiot przypominający broń, którym groził pracującym tam kobietom. Mężczyzna został zatrzymany i już usłyszał zarzut.

Wczoraj (4.11.2021) około godziny 9.30 86-letni mieszkaniec Chełmna odwiedził salon jednego z dostawców energii elektrycznej w celu podpisania nowej umowy. Mężczyzna tłumaczył pracującym tam kobietom, czego oczekuje, jednak nie został zrozumiany. Starszy pan zirytował się całą sytuacją i wyciągnął przedmiot przypominający broń palną, grożąc przy tym personelowi, że pozbawi je życia. Mężczyzna, po wyładowaniu swojej frustracji, opuścił salon. 

Podejrzewanego 86-latka policjanci zatrzymali w jego mieszkaniu. Funkcjonariusze znaleźli również przedmiot, którym groził kobietom. Zatrzymanemu postawiono zarzut gróźb. Mężczyzna został objęty dozorem policyjnym i zakazem zbliżania się do pokrzywdzonych osób. Za ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do lat dwóch.

(KWP w Bydgoszczy / kp)

Powrót na górę strony