Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na wieczną służbę odszedł nasz Kolega aspirant sztabowy Wojciech Wilk

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że po ciężkiej chorobie zmarł nasz Kolega aspirant sztabowy Wojciech Wilk z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej. Miał zaledwie 45 lat. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i przyjaciół. Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk, w imieniu kierownictwa Policji w Kolbuszowej, kierownictwa polskiej Policji oraz policjantów i pracowników Policji, rodzinie i bliskim zmarłego składa najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia.

Wojtek miał 45 lat. W szeregi Policji wstąpił w 1998 roku. Od 2015 roku pracował jako asystent w Posterunku Policji w Majdanie Królewskim. Był oddany służbie, zawsze blisko ludzi. W naszej pamięci zapisał się jako sumienny policjant, życzliwy i pogodny człowiek, wspaniały kolega.

Po ciężkiej chorobie, we wtorek 16 listopada br., odszedł na wieczną służbę.

W tym trudnym czasie jesteśmy myślami przy jego Bliskich.

Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej, Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk, kierownictwo polskiej Policji oraz policjantów i pracowników Policji, łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną.

Cześć Jego pamięci!

Powrót na górę strony