Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na wieczną służbę odszedł podinsp. Bogdan Kieżun

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci naszego Kolegi podinsp. Bogdana Kieżuna Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie. Miał zaledwie 48 lat, z których 29 poświęcił służbie w Policji. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich oraz współpracowników z węgorzewskiej jednostki, dla których był nie tylko wzorem policjanta, ale też serdecznym Kolegą. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych składa Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

Podinsp. Bogdan Kieżun służbę w Policji rozpoczął w wrześniu 1992 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Giżycku. Od oczątku związany był z pionem kryminalnym. Od grudnia 2006 roku pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Węgorzewie. W swoim przedwcześnie zakończonym życiu dał się poznać nie tylko jako sumienny policjant oddany służbie na rzecz innych, ale przede wszystkim jako człowiek ciepły i życzliwy wobec innych. Był zawsze otwarty na potrzeby drugiego człowieka, nigdy nie odmówił pomocy swoim współpracownikom. Mimo ciężkiej i wyniszczającej walki z chorobą, służbę pełnił niemal do ostatnich dni życia. Na wieczną służbę odszedł wieczorem 16 listopada 2021 roku.

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci i w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty i uczynny Kolega. Zawsze gotowy, by poświęcić każdemu swój czas.

Kierownictwo warmińsko-mazurskiej Policji, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Olsztynie, a w szczególności kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie najbliższym i przyjaciołom składają wyrazy głębokiego współczucia.

Cześć Jego Pamięci!

Powrót na górę strony