Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Dziękuję - jestem wdzięczna z całego serca” - to słowa skierowane do dzielnicowego z Białej Piskiej

Data publikacji 18.11.2021

Komendant Powiatowy Policji w Piszu otrzymał pisemne podziękowanie od mieszanki Białej Piskiej. Kobieta dziękuje za pomoc i wsparcie dzielnicowemu asp. Adamowi Trzonkowskiemu w rozwiązaniu trudnej dla niej sprawy rodzinnej. W nadesłanym piśmie podkreśla, że dzięki takim policjantom mieszkańcy Białej Piskiej mogą czuć się bezpiecznie. „Dziękuję - jestem wdzięczna z całego serca”.

„Otwarty, dostępny, kompetentny, wzbudzający zaufanie...” - tak pisze mieszkanka Białej Piskiej o dzielnicowym asp. Adamie Trzonkowskim. Ogromnie wdzięczna mu za pomoc i wsparcie w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej skierowała pisemne podziękowanie na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Piszu mł. insp. Marcina Kubasa.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej Piskiej asp. Adam Trzonkowski jest znanym policjantem nie tylko na terenie swojego miasta. Tak naprawdę to zna go chyba cała Polska dzięki jego zbiórce nakrętek „Nakręć się na pomaganie”. Obecnie Adam rozkręcił szóstą już edycję tej zbiórki.

Jako dzielnicowy, czyli policjant pierwszego kontaktu, jest zawsze blisko mieszkańców i w miarę możliwości stara się im pomagać w różnych sprawach. W dowód swojej ogromnej wdzięczności jedna z tych osób, której pomógł, napisała podziękowanie. Doceniając pracę i zaangażowanie asp. Adama Trzonkowskiego pisze w nim m.in.: „Dziękuję - jestem wdzięczna z całego serca”.

(KWP w Olsztynie / sc)

Powrót na górę strony