Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Msza Św. w intencji służb strzegących granicy

Data publikacji 21.11.2021

Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Andrzej Łapiński wziął dziś udział w Mszy św. celebrowanej w intencji funkcjonariuszy i rodzin: Straży Granicznej, Policji i Wojska pilnujących polsko-białoruskiej granicy.

Z inicjatywy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność" odbyła się dzisiaj Msza Św. w intencji funkcjonariuszy i rodzin Straży Granicznej, Policji i Wojska pilnujących polsko-białoruskiej granicy, a także wszystkich osób i formacji, które te działania wspierają.

Msza św. miała miejsce w Bazylice św. Brygidy o godz. 11.00. Celebrował ją Prałat ks. Ludwik Kowalski, proboszcz Parafii Św. Brygidy.

Wśród pocztów sztandarowych wystawionych na nabożeństwie obecne były poczet sztandarowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów woj.pomorskiego.

W nabożeństwie wzięli udział także przedstawiciele policyjnych związków zawodowych – nadkom. Józef Partyka Przewodniczący NSZZP woj.pomorskiego z wiceprzewodniczącym asp.sztab. Mariuszem Lewandowskim oraz 17 komendantów miejskich i powiatowych garnizonu pomorskiego.

 

 

 

Powrót na górę strony