Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka i policjant po służbie zatrzymali złodzieja

Data publikacji 23.11.2021

Policjantka z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy, wracając po służbie do domu, rozpoznała na jednej z ulic mężczyznę, podejrzewanego o kradzieże. Ten mężczyzna ostatnio wszedł do jednego z płockich mieszkań i ukradł kurtkę z zawartością pieniędzy i dokumentów. Policjantka postanowiła go zatrzymać, a pomocy udzielił jej policjant, który również był już po służbie. Wspólnie zatrzymali złodzieja, który trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj po południu policjantka z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy, wracając po służbie do domu, zauważyła na jednej z ulic mężczyznę podejrzewanego o kradzież. Policjantka wiedziała dobrze, że 31-latek ma na swoim koncie liczne kradzieże, a pracując służbowo nad sprawą kradzieży z mieszkania kurtki wraz z zawartością pieniędzy i dokumentów ustaliła, że podejrzewanym o to jest właśnie ten mężczyzna. Postanowiła go zatrzymać . O pomoc poprosiła policjanta, który również był już po służbie. Dobrze zorganizowana przez nich akcja przyniosła efekt. 31-latek został zatrzymany na terenie jednego z płockich sklepów.

Mężczyzna został przekazany policyjnemu patrolowi i trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty kradzieży, za które grozi mu do 5 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

(KWP zs.w Radomiu / kp)

Powrót na górę strony