Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Dla Was, za to, że bronicie naszą Polskę” - podziękowania od najmłodszych dla lubińskich policjantów za służbę na granicy

Data publikacji 23.11.2021

Podziękowania w formie kolorowych laurek otrzymali policjanci za strzeżenie polskiej granicy od dzieci zamieszkujących tereny przygraniczne. W ten sposób najmłodsi mieszkańcy powiatu włodawskiego wyrazili wdzięczność mundurowym za ich pełną poświęcenia służbę.

„Dla Was, za to, że bronicie naszej Polski”, „Kochamy Was”, czy „Dziękujemy Wam żołnierze i policjanci” - to tylko niektóre wpisy, które znalazły się na laurkach. Ta nietypowa forma podziękowań trafiła do policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, którzy pełnią służbę w rejonie strefy pogranicza polsko - białorusko - ukraińskiego.

Własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki opatrzone wymownymi rysunkami są bardzo cenne dla wszystkich mundurowych, którzy od wielu tygodni pełnią służbę na terenie powiatu włodawskiego, strzegąc granic Polski.

Dziękujemy za ten piękny gest. Takie słowa są bardzo cenne i stanowią duże wsparcie dla wszystkich funkcjonariuszy zaangażowanych w wykonywanie tak ważnych zadań.

podkom. Wojciech Jabłoński
Źródło: KPP w Lubinie

  • kolorowe kartki z podziękowaniami od dzieci
Powrót na górę strony