Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wrocławska Fitblogerka podjęła się wyzwania – zdawała test sprawnościowy do Policji

Data publikacji 25.11.2021

Jeżeli wstępujesz dopiero w dorosłe życie i zastanawiasz się jak pogodzić swoje dotychczasowe pasje i zainteresowania z przyszłą pracą, pamiętaj - służba w Policji gwarantuje Ci stabilne zatrudnienie i możliwość dalszego rozwijania się. Wrocławska Fitblogerka Marta Hennig - Kruk podjęła się jednego z wyzwań jakim jest test sprawnościowy właśnie do Policji. Zobacz czy go zdała.

Wrocławska Fitblogerka Marta Hennig - Kruk podjęła się nie lada wyzwania. Zaproponowała nam, że bardzo chciałaby sprawdzić się w teście sprawnościowym jaki przechodzą na egzaminie wstępnym kandydaci do Policji. Pokazała tym samym jak taki test wygląda z bliska i czy na jego przejście wymagana jest rzeczywiście dobra kondycja fizyczna. Zapraszamy do obejrzenia filmu przygotowanego przez zespół Marty - Codziennie Fit, a wszystkich zainteresowanych bądź zmobilizowanych chociażby tym filmem – do spróbowania sił w naszych szeregach.

Służba w Policji cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko w kwestii stabilizacji zatrudnienia, ale również jako praca dająca szanse rozwoju i awansu. Policjant to zawód wymagający, ale i dający wiele satysfakcji, bo szacunek osób, którym niesiemy pomoc, bywa bezcenny. Dzięki służbie w Policji można realnie i osobiście wpłynąć na to, by życie było bezpieczniejsze dla nas, naszych najbliższych i społeczeństwa. Zostając policjantem, tworzysz 100 - tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. Na samym starcie tej kariery zawodowej oferujemy uposażenie miesięczne w wysokości blisko 3880 zł na rękę. W przypadku osób do 26 roku życia, ta kwota to 4220 zł. Ustawa modernizacyjna służb mundurowych od 2022 roku przewiduje kolejne podwyżki dla policjantów.

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Wydziale Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przy ul. Połbina 1, bądź w komendach miejskich i powiatowych woj. dolnośląskiego. Wszelkie informacje na temat doboru do służby w szeregach Policji znajdują się tu:

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Wydziałem Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu pod nr tel. 47 871 34 47 lub 47 871 40 44.

Dziękujemy Marcie Hennig - Kruk za spotkanie i miłą współpracę. Zapraszamy na kanał Marty na YouTube: Codziennie fit oraz bloga www.codzienniefit.pl, bo warto utrzymywać dobrą kondycję ciała, zwłaszcza w tych specyficznych ostatnio czasach. Być może dobry nawyk jakim jest sport zachęci kogoś z Was do spróbowania swoich sił w Policji. Zapraszamy!

asp. szt. Monika Kaleta
Zespół Prasowy
KWP we Wrocławiu

Powrót na górę strony