Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Stop piractwu drogowemu !

Data publikacji 30.11.2021

W ostatnim czasie coraz bardziej popularne staje się rejestrowanie przebiegu jazdy przez kierujących pojazdami. Często zapisy te publikowane są przez mieszkańców w Internecie. Umieszczane filmy pokazują nieprawidłowe zachowania kierowców, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Niestety, niechlubni „ bohaterowie” nagrań często wykazują się skrajaną nieodpowiedzialnością i zupełnym brakiem wyobraźni.

Na adres elektronicznej skrzynki pocztowej “Stop agresji drogowej” - codziennie przysyłane są nowe filmy z zarejestrowanymi wykroczeniami drogowymi popełnianymi przez kierujących pojazdami, których karygodne zachowanie stanowi zagrożenie nie tylko dla nich, ale i innych użytkowników ruchu drogowego. Od początku 2021 roku na skrzynkę e-meilową stop agresji drogowej garnizonu zachodniopomorskiego wpłynęło już 1098 zgłoszeń, dla porównania w całym roku 2020, tych zgłoszeń było 809.

Na przesłanych poniżej filmach oglądamy jak kierujący nieprawidłowo wyprzedzają, nieprawidłowo zmieniają pas ruchu, czy też nie ustępują pierwszeństwa pieszemu na pasach. Wszystkie ukazane sytuacje, zostały zakończone rozliczeniem piratów drogowych. Wszyscy ukarani mandatami.

Jeśli byłeś świadkiem agresywnego, czy też niewłaściwego zachowania na drodze woj. zachodniopomorskiego, POWIADOM NAS! – stopagresjidrogowej@zachodniopomorska.policja.gov.pl

mł.asp. Katarzyna Jędruch

Wydział Ruchu Drogowego KWP w Szczecinie

 

Film nieprawidłowe zachowania kierowców na zachodniopomorskich drogach

Opis filmu: nieprawidłowe zachowania kierowców na zachodniopomorskich drogach

Pobierz plik nieprawidłowe zachowania kierowców na zachodniopomorskich drogach (format mp4 - rozmiar 6.08 MB)

Pliki do pobrania

  • 41.77 KB
Powrót na górę strony