Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z prezentami u dzieci

Data publikacji 06.12.2021

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie odwiedzili dzieci przebywające w Uniwersyteckim Szpitalu Specjalistyczny w Lublinie oraz z przedszkola w Krasieninie. Z okazji „Mikołajek” mundurowi obdarowali najmłodszych prezentami. Wizyty sprawiły dzieciakom wiele radości.

policjanci stoją z pracownikami szpitala

Za sprawą lubelskich policjantów na twarzach dzieci zagościły szerokie uśmiechy. Z okazji „Mikołajek” policjanci odwiedzili najmłodszych z przygotowanymi dla nich niespodziankami.

Dzielnicowi z 3 Komisariatu Policji w Lublinie wybrali się do Uniwersyteckiego Szpitala Specjalistycznego. Funkcjonariusze co prawda w tym roku nie mogli spotkać się bezpośrednio z dziećmi. Wykorzystali jednak możliwość i przekazali prezenty za pośrednictwem personelu szpitala.

policjanci przekazują prezenty dla dzieci pracownikom szpitala

Wizyta to inicjatywa sierżanta Norberta Brodowskiego, sierżanta Mateusza Rybińskiego i sierżanta sztabowego Arkadiusza Górnego — dzielnicowych z 3. Komisariatu Policji w Lublinie. W przygotowanie prezentów włączyła się Pani Marzena Chołożyńska, reprezentująca jedną z firm cukierniczych.

policjant w czapce świętego mikołaja przed szpitalem

Z kolei przedstawiciele Wydziału Prewencji komendy miejskiej odwiedzili dwie grupy oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Krasieninie. Podczas wizyty policjanci z „Sierżantem Poli” przekazali cenne informacje dotyczące bezpieczeństwa w trakcie zimowych zabaw oraz postępowania w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia. Dzieciaki otrzymały od prezenty i odblaski, które były miłym akcentem wywołującym uśmiech na ich twarzach.

osoba przebrana za świętego mikołaja, obok dziecko i maskotka szpitalna

(KWP w Lublinie / sc)

 

  • policjant z niespodzianką dla dzieci przed szpitalem w czapce świętego mikołaja
  • policjanci rozmawiają z pracownikami szpitala
  • dwóch policjantów wyjmuje prezenty z bagażnika samochodu
Powrót na górę strony