Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci przekazali paczki potrzebującej rodzinie

Data publikacji 08.12.2021

Włodawscy policjanci i pracownicy odpowiedzieli na apel o pomoc rodzinie, której żywioł zabrał dach nad głową. W komendzie została zorganizowana zbiórka, podczas której zebrano przedmioty i artykuły codziennego użytku oraz zakupiono potrzebny sprzęt kuchenny. Komendant nadkomisarz Norbert Romanek wręczył specjalnie przygotowane paczki potrzebującej rodzinie.

W listopadzie w wyniku pożaru dach nad głową straciła rodzina z powiatu włodawskiego. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we Włodawie ogłosił akcję pomocową potrzebującym.

Na apel odpowiedzieli również włodawscy policjanci i pracownicy cywilni, którzy w komendzie zorganizowali specjalną zbiórkę. Dzięki zaangażowaniu w inicjatywę tak wielu osób udało się zebrać przedmioty i artykuły pierwszej potrzeby oraz zakupić potrzebny rodzinie sprzęt.

Wczoraj nadkomisarz Norbert Romanek – szef włodawskich policjantów wręczył rodzinie przygotowane specjalnie paczki. Wyrażamy nadzieję, że nasze działania choć trochę pomogą potrzebującym i sprawią, że zbliżające się święta będą dla nich radośniejsze.

(KWP w Lublinie / kp)

  • policjant trzyma paczkę z prezentami, za nim widać w otwartym bagażniku samochodu inne paczki
  • policjant wręcza chłopcu papierowa torbę z prezentami
  • paczki przygotowane przez policjantów
Powrót na górę strony