Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł puszkę z datkami na leczenie chorego Bruna. Zatrzymali go kryminalni z Pogodna

Data publikacji 16.12.2021

W ubiegłym tygodniu z jednego ze sklepów na terenie szczecińskiego Pogodna doszło do kradzieży specjalnej puszki, w której znajdowały się pieniądze na leczenie chorego dziecka. Odpowiedzialny za tą zuchwałą kradzież 22-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Szczecin - Pogodno. Mężczyzna usłyszał już zarzut.

Sprawa w ostatnim czasie była szeroko nagłaśniana w mediach i portalach społecznościowych. Od momentu pozyskania informacji z sieci funkcjonariusze prowadzili intensywne czynności zmierzające do ustalenia, a następnie zatrzymania odpowiedzialnego za kradzież mężczyzny.

W wyniku działań kryminalnych z Komisariatu Policji Szczecin – Pogodno szczecinianin został zatrzymany i usłyszał już zarzut. Wkrótce za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. To nie jedyne kłopoty 22-latka podczas czynności okazało się, że jest on osobą poszukiwaną do odbycia kary roku pozbawienia wolności, więc najbliższe święta spędzi w odosobnieniu.

(KWP w Szczecinie / sc )

Powrót na górę strony