Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wizyta Świętego Mikołaja w Olimpiadach Specjalnych

Data publikacji 17.12.2021

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia grupa członków policyjnej organizacji „Bieg z Pochodnią Strzegących Prawa na rzecz Olimpiad Specjalnych” odwiedziła dwa warszawskie ośrodki Olimpiad Specjalnych. Celem wizyty było wręczenie sportowcom ośrodka specjalnie przygotowanych paczek z żywnością i słodyczami.

W czwartek, 16 grudnia 2021 r. grupa członków policyjnej organizacji „Bieg z Pochodnią Strzegących Prawa na rzecz Olimpiad Specjalnych” odwiedziła dwa warszawskie ośrodki Olimpiad Specjalnych. Celem wizyt było wręczenie przez Świętego Mikołaja i jego asystentkę Śnieżynkę przygotowanych przez nas paczek świąteczno-noworocznych pięćdziesięciu specjalnym sportowcom przebywającym w ośrodku, w których znajdowała się żywność, słodycze oraz owoce. Ich obecność sprawiała, że wszystko odbyło się w radosnej atmosferze. Wizyta była nawiązaniem do bali świąteczno-noworocznych, jakie w przeszłości udało się nam organizować dla naszych Przyjaciół z Olimpiad Specjalnych.

Dzisiejsza wizyta mogła dojść do skutku dzięki wsparciu ludzi wielkiego serca reprezentujących następujące firmy: Nois, Mc Team, Aviotex, Kowalski&Syn,Consort oraz Budmar, za co z głębi serca dziękujemy.

(Bieg z Pochodnią Strzegących Prawa na rzecz Olimpiad Specjalnych”/ sc)

  • mężczyzna przebrany za mikołaja obok kobieta trzyma czekoladki
  • mężczyzna z kobietą stoją przy choince
  • sportowcy z ośrodka
  • mężczyzna przekazuje prezent kobiecie
  • dwóch mężczyzn z kobietą stoją przy choince
  • mężczyzna rozdaje prezenty
Powrót na górę strony