Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Do łódzkiego hospicjum trafiły prezenty od żyrardowskich policjantów

Data publikacji 24.12.2021

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Właśnie dlatego policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie postanowili wnieść trochę radości do rodzin dzieci, które są pod opieką Łódzkiego Domowego Hospicjum dla Dzieci. Wczoraj osobiście zawieźli prezenty do siedziby hospicjum.

Dzięki działalności hospicjum, chore dzieci mogą przebywać wśród bliskich, w domu. Jego celem jest wszechstronna pomoc przewlekle i nieuleczalnie chorym dzieciom oraz ich rodzinom, istotna poprawa jakości życia podopiecznych, dawanie nadziei w najtrudniejszych chwilach, kiedy nie można powiedzieć, że wszystko będzie dobrze. Właśnie dlatego  co roku funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie wspierają działania charytatywne. W tym roku również zorganizowano i zakupiono najpotrzebniejsze rzeczy dla dzieci z Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci Fundacji Gajusz.

Pomysł wsparło ponad 60 funkcjonariuszy, pracowników Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie oraz ich rodziny, dzięki czemu udało się spełnić życzenia dzieci i ich najbliższych. Wczoraj delegacja policjantów z naszej komendy pojechała do siedziby hospicjum, gdzie przekazali prezenty, które już wkrótce trafią do rodzin najbardziej ich potrzebujących. Dziękujemy wszystkim osobom, które przyłączyły się do akcji i wsparły nas w niesieniu pomocy dla najbardziej potrzebujących.

(KWP w Radomiu / sc)

  • umundurowani policjanci przekazują paczki świąteczne dla dzieci z hospicjum
  • kartka z podziękowaniami dla policjantów za pomoc dla dzieci z hospicjum
Powrót na górę strony