Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 16-latki

Data publikacji 08.01.2022

Dzisiaj od północy trwała akcja poszukiwawcza za zaginioną 16-latką z Lublina. Zaniepokojeni rodzice zgłosili jej zaginięcie. Nastolatka wybiegła w nocy z domu i poinformowała najbliższych o zamiarze popełnienia samobójstwa. Natychmiast poszukiwaniem zaginionej zajęli się policjanci. 16-latkę odnaleźli funkcjonariusze z „czwórki”. Została przekazana pod opiekę lekarzy.

Dzisiaj w nocy 16-latka z Lublina wybiegła z domu i poinformowała najbliższych o zamiarze odebrania sobie życia. Zaniepokojona rodzina po północy powiadomiła policję. Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy podjęli akcję poszukiwawczą. Zastępca Komendanta z IV Komisariatu Policji w Lublinie ogłosił alarm dla podległych policjantów. W działaniach uczestniczył również przewodnik policyjny z psem tropiącym. Około godziny 11:00 funkcjonariusze z „czwórki” odnaleźli zaginioną 16-latkę w jednym z mieszkań na terenie miasta.

Dzięki szybkiej reakcji policjantów i ich dużego zaangażowania, młoda mieszkanka Lublina nie zdążyła nic sobie zrobić, jej życiu również nie zagraża niebezpieczeństwo. 16-latka została przekazana pod opiekę lekarzom.

Pamiętajmy, że jeśli potrzebujemy pomocy, nie wstydźmy się o nią poprosić. W trudnych chwilach możemy zwrócić się do osób, które pomogą nam przejść przez ciężki okres w życiu. Kontakt ze specjalistami dyżurującymi pod podanymi niżej numerami telefonów jest bezpłatny, a porady i pomoc udzielane są anonimowo. Nie musimy być sami z naszymi problemami.

Kryzysowy Telefon Zaufania numer 116-123 (czynny codziennie w godzinach 14:00-22:00)

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży numer 116-111 (czynny codziennie, przez całą dobę).

młodszy aspirant Kamil Karbowniczek

Powrót na górę strony