Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Radiowóz przepełniony dobrocią – ratujemy serduszko małej Mai

Data publikacji 14.01.2022

Policjanci systematycznie włączają się w różne akcje charytatywne. Tym razem nowosolscy funkcjonariusze chcą pomóc 2-latce, której serduszko wymaga pilnej, bardzo kosztownej operacji. Mundurowi zorganizowali zbiórkę nakrętek oraz przedmiotów wystawianych na licytację. Podzielmy się tym co mamy, bo pomaganie jest piękne!

Nowosolscy policjanci nie tylko zapewniają bezpieczeństwo mieszkańcom, ale również pomagają innym. Kolejny raz wykazali się wspaniałą inicjatywą i wraz z wolontariuszką Eweliną Wawrzyńczyk zorganizowali zbiórkę nakrętek oraz fantów na licytację (zabawki, odzież, przedmioty gospodarstwa domowego). W czwartek, 13 stycznia 2022 r. mundurowi wszystkie zebrane rzeczy przewieźli do mamy chorej dziewczynki, która wystawi je na licytację internetową, a zebrane pieniądze przekaże na leczenie. To nie pierwszy raz kiedy policjanci z Nowej Soli udzielają się dobroczynnie. Starajmy się pomagać, jak tylko możemy. Funkcjonariusze nie zwalniają tempa z niesieniem pomocy i zachęcają wszystkich mieszkańców powiatu nowosolskiego do włączenia się w kolejną akcję.

Przedmioty oraz nakrętki nadal można przynosić do Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli (najlepiej w godzinach 7.00 - 14.00 od poniedziałku do piątku).

Kontakt: młodszy aspirant Justyna Sęczkowska – telefon: 690 106 192

(KWP w Gorzowie Wlkp. / sc )

  • dziewczynka siedzi na łóżku, w ręku trzyma maskotkę policyjną
  • policjant oraz policjantka na tle radiowozu policyjnego wypełnionego nakrętkami
  • policjantka wkłada do bagażnika radiowozu policyjnego torby z nakrętkami
Powrót na górę strony