Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rypińscy dzielnicowi odnaleźli zaginioną 42-latkę z Sierpca

Data publikacji 18.01.2022

Policjanci z Rypina włączyli się w poszukiwania zaginionej w Sierpcu 42-latki. Sprawa była poważna, ponieważ z ustaleń policjantów wynikało, że kobieta może targnąć się na swoje życie. Szybka reakcja policjantów i ich zaangażowanie dało pozytywny skutek. Po mniej więcej dwóch godzinach kobietę odnaleźli dzielnicowi.

W miniony piątek, 14.01.22 dyżurny rypińskiej policji otrzymał informację z sąsiedniej komendy powiatowej w Sierpcu, że tamtejsi policjanci wszczęli poszukiwania za zaginioną 42-letnią mieszkanką tamtejszej miejscowości. Z ustaleń policjantów wynikało, że kobieta porusza się samochodem osobowym i przemieszcza się po terenie powiatu rypińskiego. Sprawa była poważna, ponieważ istniało prawdopodobieństwo, że kobieta może targnąć się na swoje życie.

Dyżurny rypińskiej policji natychmiast przekazał informacje do wszystkich funkcjonariuszy, którzy włączyli się w poszukiwania kobiety. Po mniej więcej dwóch godzinach patrol dzielnicowych, na jednej ze stacji paliw, zauważył opisywany pojazd. Gdy policjanci podjęli interwencję, okazało się, że wewnątrz siedziała zaginiona kobieta. Na miejsce została skierowana również załoga pogotowia. Po udzieleniu pomocy kobieta została przekazana policjantom z Sierpca.

To dzięki szybkiemu działaniu rypińskich policjantów nie doszło do tragedii i cała historia zakończyła się szczęśliwie.

(KWP w Bydgoszczy / sc )

Powrót na górę strony