Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów za sprawne i profesjonalne działanie

Data publikacji 20.01.2022

Do komendy w Puławach wpłynęło podziękowanie dla funkcjonariuszy z Kurowa za sprawne i profesjonalne przeprowadzenie interwencji. Autor listu pisze o dużym zaangażowaniu i pełnym profesjonalizmie interweniujących policjantów, dziękując im jednocześnie za rozwiązanie trudnej sytuacji, jaka go spotkała.

Do Komendy Powiatowej Policji w Puławach wpłynął list z podziękowaniami dla funkcjonariuszy z Kurowa. Autor listu, opisując interwencję, którą zgłosił, na ręce Pana Komendanta składa podziękowania dla policjantów za profesjonalne i skuteczne działania.

Z treści listu wynika, że nadawca wezwał policjantów na interwencje, gdyż nieznane mu osoby rozkopały należącą do niego działkę, powodując jej zniszczenie. Policjanci z komisariatu w Kurowie, którzy przyjechali na interwencję, ustalili stan faktyczny oraz spowodowali, że pracownicy usunęli z działki zawiadamiającego ciężki sprzęt budowlany oraz zobowiązali się do naprawienia szkody.

Jak podaje autor listu, policjanci działali " szybko, skutecznie i profesjonalnie". Za ich postawę oraz profesjonalizm, składa podziękowania. Informacja o podziękowaniach i przytoczonej interwencji to oznaka, że nasi policjanci nie ustają w działaniach, aby hasło "pomagamy i chronimy" było cały czas aktualne, a udzielana przez nas pomoc na najwyższym poziomie.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony