Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla pabianickich policjantów

Data publikacji 20.01.2022

„Witam! Pragnę pochwalić policjantów z WRD w Pabianicach… Proszę o ustalenie policjantów ze zdarzenia i życzenie Im wszystkiego dobrego. Tacy policjanci budują pozytywny wizerunek Policji i budzą szacunek oraz zaufanie społeczne! Oby takich więcej!”. Takie słowa podziękowania przekazał mieszkaniec pabianickim funkcjonariuszom za ich zaangażowanie oraz profesjonalne i szybkie działanie.

Podziękowania to niewątpliwie jeden z najprzyjemniejszych momentów w trudnej służbie policyjnej, gdy mieszkańcy dostrzegają zaangażowanie mundurowych w ich codziennych obowiązkach. 19 stycznia 2022 roku, na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Pabianicach inspektora Jarosława Tokarskiego, wpłynęło podziękowanie dla pabianickich policjantów, za profesjonalne i szybkie działanie, a także za zaangażowanie podczas podejmowanych działań.

Treśc podziekowań dostępna w tekście i opisana w tekście

Zdarzenie miało miejsce 18 stycznia 2022 roku przed godziną 22.00 na terenie Konstantynowa Łódzkiego. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego wykonywali czynności do zdarzenia drogowego. Nagle ulicą przejechał kierowca osobowej hondy, który z dużą prędkością wjechał na przejście dla pieszych. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali i zatrzymali kierowcę. Policjanci skierowali do sądu wniosek o ukaranie kierowcy.

(KWP w Łodzi / mw)

Powrót na górę strony