Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Bieg w mundurach” - służby połączyły siły, by ratować serduszko Mai

Data publikacji 24.01.2022

Nowosolscy policjanci zorganizowali bieg, którego celem była pomoc dla chorej 2-latki. Funkcjonariusze systematycznie włączają się w różne akcje charytatywne. Tym razem wszystkie służby połączyły siły, by pomóc dziewczynce, której serduszko wymaga pilnej, bardzo kosztownej operacji.

Nowosolscy policjanci nie tylko zapewniają bezpieczeństwo mieszkańcom, ale również pomagają innym. Kolejny raz wykazali się wspaniałą inicjatywą i tym razem zorganizowali bieg służb mundurowych, podczas którego były zbierane pieniądze na leczenie chorej dziewczynki. Liczba chętnych do pomocy osób przerosła nasze oczekiwania. W niedzielę, 23 stycznia br., w umundurowaniu służbowym, na stadion przy Liceum Ogólnokształcącym w Nowej Soli przybyły tłumy osób. Po wykonaniu jednego okrążenia na mecie czekał ciepły poczęstunek i ciasto. Po biegu można było wesprzeć leczenie Mai, wrzucając pieniądze do puszki. Zebrano około 20 tysięcy złotych.

To nie pierwszy raz kiedy policjanci z Nowej Soli udzielili się dobroczynnie. Funkcjonariusze nie zwalniają tempa z niesieniem pomocy i zachęcają wszystkich mieszkańców powiatu nowosolskiego do wspierania akcji charytatywnych. Starajmy się pomagać, jak tylko możemy.

Dziękujemy wszystkim służbom i osobom prywatnym za tak liczne przybycie! 

(KWP w Gorzowie / mw)

Powrót na górę strony