Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Siedleccy kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym, u którego ujawnili prawie 8 kg narkotyków

Data publikacji 25.01.2022

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach ustalili miejsce pobytu osoby poszukiwanej listem gończym do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. Wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zatrzymali 43-latka. W jego mieszkaniu i autach ujawniono także znaczne ilości narkotyków.

Siedleccy kryminalni ustalili, że 43-letni mężczyzna poszukiwany listem gończym przez Sąd Okręgowy w Siedlcach czasowo przebywa w Białymstoku. Po nawiązaniu w tej sprawie kontaktu z Komendą Wojewódzką Policji w Białymstoku zdecydowano o natychmiastowym zatrzymaniu poszukiwanego. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w momencie, gdy podjechał on do miejsca zamieszkania.

W samochodzie, którym się poruszał, ujawniono woreczki foliowe z białym proszkiem oraz susz roślinny. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych trafiono na kolejne substancje odurzające - biały proszek, susz roślinny oraz gotówkę. Ujawniono również kluczyki do innego auta, które użytkował zatrzymany, a w jego bagażniku schowanych było siedem kilogramowych worków z suszem roślinnym. Policjanci zabezpieczyli także znaczną ilość gotówki oraz kilka telefonów.

Po zatrzymaniu 43-latek został przewieziony do komendy Policji, a następnie trafił przed oblicze prokuratora, gdzie usłyszał zarzuty. Ponieważ mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze dwóch lat, na finał sprawy narkotykowej poczeka w zakładzie karnym.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony