Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs fotograficzny „Naturalnie, że chronimy”

Data publikacji 03.02.2022

Policjanci z komendy wojewódzkiej w Katowicach, podczas trwającej kampanii społecznej „Naturalnie, że chronimy”, zainaugurowali wraz z partnerami akcji konkurs fotograficzny. Założeniem konkursu jest szeroko rozumiana promocja ochrony środowiska. Przedsięwzięcie adresowane jest do użytkowników serwisu społecznościowego Facebook.

Czyste i zdrowe środowisko, to nie tylko podstawa udanego życia, ale również warunek przetrwania kolejnych pokoleń. Policjanci z komendy wojewódzkiej w Katowicach zapraszają wraz z partnerami tej akcji, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Zadaniem konkursowym jest umieszczenie autorskiego zdjęcia o tematyce ochrony fauny lub flory w komentarzu pod postem dotyczącym konkursu, który znajduje się  na profilu facebookowym „Policja Śląska”. 30 autorów najciekawszych zdjęć zostanie nagrodzonych kompletem nagród w postaci: koszulki, bidonu, książeczki edukacyjnej, budki lęgowej i torby na zakupy. Nagrody te zostaną wysłane kurierem pod wskazane przez laureatów adresy.

Zachęcamy do śledzenia profilu Policja Śląska na Facebooku, gdzie publikowane będą najważniejsze informacje dotyczące konkursu.

Przedsięwzięcie stało się możliwe dzięki podpisaniu porozumienia międzyinstytucjonalnego pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach a Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Katowicach, Centrum Rozwoju Lokalnego, Wojewódzkim Inspektoratem Weterynarii w Katowicach, Wojewódzkim Inspektoratem Ochrony Środowiska i Regionalną Ochroną Środowiska w Katowicach.

Więcej szczegółów dostępnych jest w regulaminie.

Plakat konkursu #naturalnie, że chronimy. Podany adres internetowy do regulaminu konkursu oraz loga instytucji tworzących projekt, które wymienione są w komunikacie. Plakat przedstawia zdjęcia nagród na tle przyrody.

(KWP w Katowicach / mw)

Powrót na górę strony