Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowali policjantom za odzyskane pieniądze

Data publikacji 03.02.2022

Do kraśnickiej jednostki wpłynęły podziękowania od osób, które padły ofiarą wyrafinowanych oszustów. W jednym przypadku autor listu został oszukany na kryptowaluty, w drugim - podczas zakupów w Internecie. Dzięki szybkim i sprawnym działaniom policjantów z zespołu do walki z przestępczością gospodarczą, pokrzywdzeni odzyskali swoje pieniądze - łącznie kilkaset tysięcy złotych. Podziękowania to najlepsza motywacja dla każdego funkcjonariusza, który ma za zadanie pomagać pokrzywdzonym i chronić ich przed przestępcami.

Do kraśnickiej komendy wpłynęły niedawno dwa listy z podziękowaniami dla pełniącym tam służbę policjantów. Autorami listów były osoby, które padły ofiarą przestępstwa. Jedna z osób została oszukana podczas inwestycji w kryptowaluty. Oszuści chcieli wyłudzić 400 tysięcy złotych. Druga z pokrzywdzonych osób padła ofiarą oszustów przy zakupie artykułów odzieżowych.

Sprawą oszustw zajęli się policjanci z zespołu do walki z przestępczością gospodarczą kraśnickiej jednostki. To dzięki szybkiemu i sprawnemu działaniu, zaangażowaniu i determinacji policjanci odzyskali utracone pieniądze, łącznie kilkaset tysięcy złotych.

Okazuje się, że osoby, które zostały dotknięte działalnością oszustów, doceniły wysiłek policjantów, a w szczególności aspiranta sztabowego Grzegorza Tomaszewskiego  i wysłały podziękowania na adres komendy.

Cieszy więc fakt, że wpływają do nas podziękowania od osób, którym udało się pomóc i że pomoc ta jest dostrzegana i doceniana. Dziękujemy serdecznie za zauważenie naszej pracy i podziękowania. Jest to najlepsza motywacja dla każdego funkcjonariusza, który ma za zadanie pomagać pokrzywdzonym i chronić ich przed przestępcami.

młodszy aspirant Paweł Cieliczko

 

Powrót na górę strony