Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci pomogli dotrzeć do szpitala choremu mężczyźnie

Data publikacji 14.02.2022

W piątkowy wieczór, funkcjonariusze leskiej drogówki zostali zatrzymani przez kierującą volkswagenem. Kobieta wiozła w aucie swojego chorego męża i poprosiła o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala. Policjanci od razu podjęli pilotaż samochodu. Po dotarciu do szpitala mężczyzna został przekazany personelowi medycznemu.

W piątek (11.02.2022) około godziny 21.30, policjanci ogniwa ruchu drogowego wracali z patrolu do Komendy Powiatowej Policji w Lesku. W miejscowości Mchawa jadący przed radiowozem volkswagen passat nagle zatrzymał się na drodze i włączył światła awaryjne. Zza kierownicy wybiegła zdenerwowana kobieta, prosząc policjantów o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala w Lesku. Okazało się, że 63-letnia mieszkanka Baligrodu wiezie w samochodzie swojego chorego męża.

Z uwagi na pogarszający się stan mężczyzny, by nie tracić cennego czasu, funkcjonariusze od razu polecili kobiecie jechać za radiowozem. W szpitalu mężczyzna został przekazany personelowi medycznemu, który udzielił mu pomocy.

(KWP w Rzeszowie / kp)

Powrót na górę strony