Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijana 18-latka z zazdrości zniszczyła auto, w którym jechał jej były partner

Data publikacji 15.02.2022

Sejneńscy policjanci zatrzymali 18-latkę, odpowiedzialną za zniszczenie samochodu, w którym jechał jej były partner. Cała sytuacja miała miejsce na drodze. Kobieta usłyszała zarzut za przestępstwo, za które grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielny wieczór (13.02.2022) sejneński dyżurny dostał informację o niebezpiecznej sytuacji na drodze. W volkswagena, którym jechał zgłaszający, uderzał jadący za nim inny samochód. Z ustaleń policjantów wynikało, że zdarzenie miało "sercowy" kontekst. Kierująca bmw w jadącym przed nią volkswagenie zauważyła swojego byłego partnera. Mężczyzna był w towarzystwie innych kobiet. Widząc to, 18-latka w akcie zazdrości zaczęła najeżdżać i uderzać w tylny zderzak auta, w którym znajdował się jej były partner. Po chwili mundurowi zauważyli na trasie oba pojazdy. Na widok policjantów kierująca bmw zaczęła oddalać się w kierunku Sejn. Po niedługim czasie inny patrol zatrzymał kobietę na jednej z sejneńskich ulic. Wątpliwości mundurowych wzbudził stan trzeźwości 18-latki. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie. Mieszkanka Sejn została zatrzymana i straciła prawo jazdy. Dzisiaj usłyszała zarzut zniszczenia mienia.

Za tego rodzaju przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. Kobieta odpowie jeszcze za jazdę w stanie nietrzeźwości.

(KWP w Białymstoku / kp)

  • policjant prowadzi zatrzymaną kobietę w kajdankach
  • uszkodzony tył samochodu
  • pobieranie odcisków palców

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 26.26 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony