Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„…Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły.."- podziękowania dla włodawskich policjantów i pracowników

Data publikacji 17.02.2022

„…Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń…”. To słowa cytatu umieszczonego na podziękowaniu skierowanym do włodawskich policjantów i pracowników od Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu. Włodawska komenda odpowiedziała na apel o pomoc dla 74-latki, która w pożarze straciła dach nad głową.

Do włodawskiej komendy wpłynęły podziękowania od Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu we Włodawie. Organizacja dziękuje kierownictwu, mundurowym i pracownikom oraz związkowi zawodowemu policjantów „za przekazane wsparcie i pomocną dłoń ku poszkodowanej w wyniku pożaru mieszkance Włodawy”.

W ubiegłym roku Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu we Włodawie wystosowało apel o pomoc dla 74-latki z Włodawy. Kobieta, po pożarze domu została bez dachu nad głową. Jej dom wymagał remontu oraz niezbędnego wyposażenia, których kosztów kobieta nie była w stanie pokryć.

Na apel stowarzyszenia wolontariatu nie pozostali obojętni pracownicy i funkcjonariusze włodawskiej komendy, którzy przyłączyli się do akcji wspólnie z Zarządem Terenowym NSSZ”P” we Włodawie. Za zebrane środki została zakupiona kuchenka gazowa oraz butla. Policjanci postanowili również podarować potrzebującej inne środki wyposażenia domu. Zakupiony sprzęt został uroczyście przekazany przez szefa włodawskich policjantów oraz przewodniczącego związków zawodowych policjantów.

„…Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń…” – to cytat umieszczony na liście z podziękowaniami dla wszystkich policjantów i pracowników włodawskiej jednostki za okazaną pomoc.

sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz

 

Powrót na górę strony