Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy świadków potrącenia rowerzysty

Data publikacji 23.02.2022

Policjanci z Brzegu wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 18 lutego br. na drodze krajowej nr 39. Wówczas, około godziny 15:55, potrącony został 50-letni rowerzysta. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala, natomiast kierowca pojazdu odjechał z miejsca. Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt z funkcjonariuszami z brzeskiej komendy osobiście lub pod numerem telefonu 47 863 32 03.

W piątek, 18 lutego br., około godziny 15.55 na drodze krajowej nr 39 między między zjazdem na Mąkoszyce w kierunku Lubszy doszło do potrącenia rowerzysty. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący samochodem prawdopodobnie typu bus jadąc w kierunku Lubszy potrącił 50-letniego mężczyznę. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala, natomiast kierujący busem odjechał z miejsca.

Policjanci z Brzegu wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Apel kierowany jest przede wszystkim do kierowców, którzy w swoich samochodach posiadają wideorejestratory i w tym czasie podróżowali drogą krajową 39 na trasie Namysłów – Brzeg. Pomocne mogą okazać się nagrania w celu dotarcia do kierowcy, który odjechał z miejsca. Świadkowie  proszeni są o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Brzegu osobiście lub o kontakt telefoniczny pod numerem 47 86 33 203.

(KWP w Opolu / sc)

  • radiowóz policyjny na sygnałach świetlnych, na drodze krajowej w lesie
  • karetka pogotowia, obok ratownicy rozkładają nosze
  • radiowóz policyjny, w rowie leży rower
Powrót na górę strony