Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla dzielnicowego z Kątów Wrocławskich

Data publikacji 30.03.2022

„Pan dzielnicowy sam od siebie wyszedł z pomocą…” - takie słowa znalazły się w liście, jaki napisała kobieta, która straciła męża. Aspirant Dariusz Dyduła z Komisariatu Policji w Kątach Wrocławskich otoczył opieką jej rodzinę i zorganizował pomoc finansową. Dzięki jego zaangażowaniu samotna kobieta wraz z pięciorgiem dzieci otrzymała ogromne wsparcie.

W życiu wielu z nas pojawiają się sytuacje, których nie da się przewidzieć. W niektórych przypadkach codzienność zmienia się z dnia na dzień, stawiając nas w obliczu bólu i obaw o przyszłość. Są jednak osoby, dla których los innych nie jest obojętny i wypełniając obowiązki służbowe, robią to z sercem.

Kobieta, która napisała list do Komendanta Komisariatu Policji w Kątach Wrocławskich, straciła męża. Sytuacja jej rodziny stała się trudna, ponieważ pozostała całkiem sama z pięciorgiem dzieci. Chciała w ten sposób podziękować za pomoc, jaką otrzymała ze strony dzielnicowego. W liście napisała: „Pan dzielnicowy sam od siebie wyszedł z pomocą…”.

Aspirant Dariusz Dyduła zadbał o to, aby ta potrzebująca rodzina miała godny, lepszy byt. Dzięki jego wsparciu i poczynionych działaniach kobieta otrzymała wsparcie finansowe. W swoich podziękowaniach wspomniała także o ogromnym zaangażowaniu policjanta w pomoc innym mieszkańcom miejscowości.

Cieszymy się, że wśród nas są tacy policjanci jak aspirant Dyduła, który bezinteresownie dba o mieszkańców swojego rejonu służbowego. Jest wiele osób, które potrzebują wsparcia i czasami sytuacja, w której przychodzi im się znaleźć, budzi w nich poczucie bezsilności i strachu. Wtedy właśnie zwykły gest pomocy okazuje się nieoceniony.

(KWP we Wrocławiu / kp)

Powrót na górę strony