Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Misja Policja – odcinek 2 – „Służba policjantów ruchu drogowego”

Data publikacji 05.04.2022

Zachęcamy do obejrzenia drugiego odcinka nowego medialnego projektu — Misja Policja. Jego głównym celem jest przybliżenie odbiorcom w zwięzłej formie pracy w naszej formacji poprzez publikację materiałów informacyjnych istotnych z punktu widzenia Policji. Drugi odcinek serii dotyczy policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego. Być może część z widzów, których interesuje dziedzina ruchu drogowego, a którzy rozważają służbę w Policji, właśnie teraz podejmie ostateczną decyzję o wstąpieniu w nasze szeregi.

Projekt „Misja Policja” powstał i realizowany jest w Zespole Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Będą w nim zawierane krótkie materiały video o tematyce służbowej z myślą o odbiorcach zarówno z zewnątrz naszej formacji, jak i o policjantach i pracownikach. Mamy nadzieję, że dynamicznie realizowane materiały informacyjne o zagadnieniach związanych z pracą w Policji przybliżą tę tematykę również osobom rozważającym wstąpienie w nasze szeregi.

Zapraszamy do oglądania kolejnych odcinków, które zamieszczane będą na internetowej stronie Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu oraz na oficjalnym profilu @wroclawska.policja w serwisie Facebook.

Propozycję obserwowania naszego profilu kierujemy do wszystkich osób, które stoją przed wyborem ścieżki zawodowej, jak i tych, które zainteresowane są bieżącymi informacjami dotyczącymi działań podejmowanych każdego dnia przez wrocławskich policjantów. Projekt „Misja Policja”, w ramach którego będziemy zamieszczać kolejne odcinki, powinien więc zainteresować wszystkich odbiorców zainteresowanych szeroko rozumianym bezpieczeństwem oraz pracą w Policji.

(KWP we Wrocławiu / sc)

Film Misja Policja – odcinek 2 – „Służba policjantów ruchu drogowego”

Pobierz plik Misja Policja – odcinek 2 – „Służba policjantów ruchu drogowego” (format mp4 - rozmiar 47.67 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony