Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Gratulacje dla policjantów - bohaterów

Data publikacji 07.04.2022

Dzielnicowi inowrocławskiej komendy aspirant Remigiusz Sobecki i młodszy aspirant Marcin Kasiorek odebrali podziękowania za odwagę podczas ratowania ludzi z płonącej kamienicy w Inowrocławiu. Listy gratulacyjne i upominki wręczyli im Starosta Inowrocławski oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu.

W środę, 6 kwietnia 2022 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu dwaj dzielnicowi, którzy 28 marca tego roku ratowali mieszkańców płonącego budynku przy ulicy Toruńskiej w Inowrocławiu zostali zaproszeni na uroczyste spotkanie. Starosta Inowrocławski Pani Wiesława Pawłowska oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu starszy brygadier Tomasz Kruczyński w obecności Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu młodszego inspektora Macieja Estkowskiego złożyli im gratulacje i podziękowania za wykazanie się odwagą, poświęceniem i bohaterską postawą podczas ewakuacji mieszkańców ogarniętej pożarem kamienicy.

Przyłączamy się do gratulacji dla naszych Kolegów!

(KWP w Bydgoszczy /sc)

  • Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu , Starosta Inowrocławski, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu i dwóch policjantów pozuje do zdjęcia
  • Starosta Inowrocławia składa gratulacje policjantom
  • Komendant PSP w Inowrocławiu składa gratulacje policjantom
Powrót na górę strony