Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowała policjantom za udzieloną pomoc

Data publikacji 21.04.2022

"Postawa policjantów sprawiła, że pozwoliłam sobie napisać tego maila jako wyraz mojej wdzięczności za pomoc" - treść takiego maila odebrał Komendant Powiatowy Policji w Nisku nadkom. Dariusz Szybiak. Nadawcą podziękowań okazała się kobieta, której pojazd podczas podróży z rodziną, uległ awarii. Policjanci pomogli w usunięciu usterki, a rodzina udała się w dalszą drogę.

W Poniedziałek Wielkanocny, 18.04.2022 r., około godz. 21:00, rodzinie z województwa mazowieckiego wracającej do domu do Warszawy, samochód, którym podróżowała, uległ awarii przy trasie S-19. Brak sprawnego oświetlenia uniemożliwił dalszą jazdę. Z pomocą zjawił się patrol ogniwa ruchu drogowego - st.post. Paweł Mazurek oraz st.post. Mirosław Mołoń.

Policjanci, kierowani chęcią pomocy, zaczęli ustalać przyczynę awarii, a następnie przystąpili do jej usunięcia. Dzięki zaangażowaniu funkcjonariuszy, rodzina mogła bezpiecznie ruszyć w dalszą podróż do domu, w pełni sprawnym pojazdem.

"Pomagamy i chronimy” – to główne motto działania wszystkich polskich policjantów. Przeczytanie tak miłych słów, motywuje do dalszego działania.

(KWP w Rzeszowie / mw)

Powrót na górę strony