Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Oddali krew dla 6-letniego Mateusza

Data publikacji 05.05.2022

Na terenie Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach pracownicy, policjanci oraz mieszkańcy oddali krew na rzecz 6-letniego chorego Mateusza Jędrzejczyka. To już kolejna zbiórka krwi, w której aktywnie wzięli udział mundurowi z powiatu łódzkiego wschodniego, zawsze służą pomocą i wsparciem kiedy w grę wchodzi ludzkie życie.

W czwartek, 5 maja 2022 roku na terenie koluszkowskiej komendy kolejny raz została zorganizowana zbiórka krwi. Pracownicy i policjanci z powiatu łódzkiego wschodniego oraz mieszkańcy Koluszek podzielili się najcenniejszym darem, który ratuje ludzkie życie.

Cel był szczególnie szlachetny a zebrana krew zostanie przekazana dla 6-letniego Mateuszka, syna łódzkiego policjanta. Chłopczyk walczy z poważną chorobą o której niedawno dowiedzieli się jego rodzice. W takich momentach liczy się przede wszystkim wzajemne wsparcie i solidarność nas wszystkich.

Każda osoba, która chciała zostać darczyńcą musiała wypełnić specjalny formularz, pracownicy medyczni pobierali krew do analizy, po czym kolejnym etapem było badanie lekarskie.

Łącznie zgłosiło się 30 osób jednak nie wszyscy zostali zakwalifikowani. Najcenniejszy dar oddały 23 osoby, dzięki czemu do potrzebującego Mateuszka trafi 10 350 ml krwi. 

(KWP w Łodzi / sc)

  • policjanci i pracownicy oddają krew
  • policjanci i pracownicy oddają krew
  • mężczyzna oddaje krew
  • kobieta przygotowuje policjantkę do oddania krwi
  • policjanci i pracownicy oddają krew
  • policjanci i pracownicy oddają krew
Powrót na górę strony