Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla sosnowieckich policjantów za szybkie odzyskanie skradzionego towaru

Data publikacji 11.05.2022

Do Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu wpłynęły podziękowania od właściciela jednego ze sklepów mieszczących się w dzielnicy Klimontów. To właśnie tam w kwietniu miała miejsce kradzież towaru o wartości blisko 700 złotych. Wezwani na miejsce policjanci z Komisariatu Policji III szybko odnaleźli i zatrzymali złodzieja, a zrabowane artykuły wróciły na sklepowe półki. Będący pod wrażeniem skuteczności mundurowych pokrzywdzony postanowił przesłać im podziękowania na ręce Komendanta.

Do zdarzenia doszło w kwietniu 2022 roku w jednym ze sklepów w dzielnicy Klimontów. Sprawca włożył towary do sklepowego koszyka, po czym wybiegł z nimi ze sklepu. Wezwani na miejsce policjanci z Komisariatu Policji III szybko wytropili i zatrzymali złodzieja. Odebrane mu towary wróciły na sklepowe półki, a podejrzany usłyszał zarzut kradzieży. Pokrzywdzony postanowił przesłać na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu swoje podziękowania za ich skuteczne działanie:

„Szczególne podziękowania

Mamy zaszczyt złożyć szczególne podziękowania Funkcjonariuszom Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu, którzy 8 kwietnia bieżącego roku uczestniczyli w brawurowej akcji odzyskania skradzionego towaru ze sklepu przy ulicy (...) o godzinie 11.50.

Dzięki tak szybkiej reakcji nie tylko odzyskaliśmy skradziony towar, ale również przekonaliśmy się o skuteczności naszej Policji. Tacy funkcjonariusze zasługują na ogromne podziękowania i szacunek każdego obywatela.

Z poważaniem: Właściciele firmy (...)”

Policjanci biorący udział w interwencji podkreślają, że w przypadku każdego podejmowanego zadania starają się zawsze wykonać je jak najlepiej. Tego typu interwencje są ich codziennością, niemniej bardzo im miło otrzymać takie wyrazy wdzięczności i szacunku dla wykonywanej przez nich pracy. Takie chwile dają motywację i napęd do dalszego, skutecznego działania.

(KWP w Katowicach / mw)

Powrót na górę strony