Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany z 4 kilogramami narkotyków wartości 450 tys. zł

Data publikacji 27.06.2006

Policjanci drogówki zatrzymali w Karnkowie (powiat lipnowski) 35-letniego mieszkańca województwa wielkopolskiego, który posiadał około 4 kilogramów środków odurzających.

27 czerwca br. ok. godz. 11.30 w Karnkowie na drodze nr 10 w powiecie lipnowskim, policjanci drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy Nissan Almera, który wzbudził ich podejrzenia. Jak się okazało, samochodem tym kierował 35-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego. Podczas dokładnej kontroli pojazdu, w bagażniku policjanci znaleźli narkotyki w postaci amfetaminy, zapakowane w czterech paczkach. Łącznie policjanci zabezpieczyli ok. 4 kilogramów środków odurzających. Po porcjowaniu narkotyku otrzymać można było około 40 tysięcy tzw. "działek" wartości czarnorynkowej ok. 450 tysięcy złotych.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że narkotyk ten miał trafić na "rynek bydgoski". Obecnie policjanci prowadzący działania ustalają pochodzenie narkotyku.

Zatrzymany mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Zarzuca  mu się udział w obrocie znacznych ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 35-latek będzie doprowadzony do Prokuratury Okręgowej we Włocławku z wnioskiem o przekazanie sprawy do Sądu i jego tymczasowe aresztowanie.
Powrót na górę strony
Polska Policja